top of page
DJI_0381.JPG
siatkówka.jpg
IMG_6930.JPG

Na rynku wyposażenia sportowego w Polsce działamy od prawie 25 lat. Przez cały ten czas staramy się podnosić poziom naszej wiedzy oraz jakość naszych usług tak, aby mogli otrzymać Państwo produkt  dopasowany do Państwa potrzeb pod każdym możliwym względem.

Produkujemy wysokiej jakości sprzęt sportowy, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty i deklaracje zgodności z odpowiednimi normami. Uzupełnieniem naszej oferty są produkty naszych partnerów od których również wymagamy wysokiej jakości dostarczanych produktów.

Wspieramy Państwa na każdym etapie inwestycji sportowej:

  • pomożemy w projektowaniu poprzez dobór odpowiednich urządzeń i ich racjonalne rozmieszczenie dopasowane do funkcji i charakteru obiektu;

  • na etapie przetargu przygotujemy atrakcyjną wycenę i zwrócimy uwagę na wszelkie wątpliwości
    w dokumentacji, które dotyczą naszego zakresu zainteresowań;

  • wyprodukujemy i dostarczymy pod wskazany adres wysokiej jakości sprzęt; w przypadku trybun oraz boksów dla zawodników rezerwowych oferujemy również usługę montażu wykonywaną przez nasze wysoko wykwalifikowane ekipy z długoletnim doświadczeniem;

  • dokonamy przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych zakupionego przez Państwa sprzętu; oferujemy pełen zakres części zamiennych w atrakcyjnych cenach.

Wybierając ofertę naszej firmy mają Państwo pewność, że zadbamy o każdy aspekt Państwa inwestycji od początku do końca. 

Zapraszamy do kontaktu.

bottom of page